• TÜRKİYE’NİN HER YERİNE EN HIZLI HİZMET GARANTİSİ
  • |
  • ÇAĞRI MERKEZİ 0212 213 62 82

Hakkımızda

1993 yılından beri ofis otomasyonu ve bilişim endüstrisinin kuruluşlarından biri olan firmamızın uzun yıllar Mecidiyeköy’de hizmet vermiştir. Yakın zamanda Sultangazi İlçesinde lojistik kolaylığı olan kendi mülkiyetine sahip Binada toplam 1.200 metrekare alanla hizmet vermektedir.

Firmamızda 30'un üzerinde profesyonel kadro ile çalışmaktayız. 12 adet araçlı teknisyen 3 yaya teknisyen ayrıca, 2 adet şirketten uzaktan destek veren teknisyen kadrosuna sahipiz. İlk önceligimiz eğitimli teknisyenlerle arızaya anında müdahele etmektir. Fotokopi makinelerinin multisistem tüm özelliklerini a dan z ye firmanıza kuruyoruz ve eğitim veriyoruz. Tüm Garanti işlemlerini hızlı ve kendi teknisyelerimiz ile ilk elden hizmet sunuyoruz.

Firmamız ofis otomasyonu endüstrisinin lider kuruluşlarındandır. MİTACO fotokopi Makinelerinin Türkiye Genel dağıtıcı dispiratörüdür , mitaco siyah beyaz ve renkli lazer yazıcıları ile, tüm ofis ihtiyaçlarınızı, dokümantasyon işlemlerinizi daha ekonomik, daha verimli ve yüksek kalitede devam ettirmenizi sağlayacak profesyonel bir çözüm önerisi sunmaktadır. Türkiye’nin Tüm bölgelerinde yetkili bayilerimiz mevcuttur.

Yıllar önce ilk kez Basit kiralama sistemini Uyguladıgımızda sektörümüzden bir çok firma bu “delilik” diye nitelendirmişti. Şu an o firmalar ve yüzlercesi bizim açtığımız yolu takip etmek zorunda kalmıştır. Türkiye’de, ofis dokümantasyonu alanında, sunulan hizmet ve ürün çeşitliliği açısından geldiğimiz kilit noktada birçok çözüm odaklı projenin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz. Sayfabaşı kopyabaşı kiralama sisteminde öncü kuruluştur.

Ürün gamimizdeki sistemler ile ilgili çözüm önerilerimizde, her ürün için vermiş olduğumuz Kiralama , yıllık bakım anlaşması olduğu gibi, kopya başı maliyet üzerinden yapılmış olan sözleşme gereğince teknik servis hizmetlerimiz, firmamız ilkesi olan “Müşteri Memnuniyeti” ne dayanmaktadır.

Sayıları Binleri aşan değerli müşterilerimizden oluşan saygın referans listemize kıymetli firmanızı da kazanabilme daha ayrıntılı olarak belirtilen avantajları sizler adına geliştirmek amacımızdır.
Elde edeceğiniz başarılarda yanınızda yer almaktan kıvanç duyarız.

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - C.Tesi
09:00 - 18:00